Arşiv – Para Kasası – Piyano – Müze – Antika Eşya

özel-esya-tasimaciligi (692 x 250)

Tüm Nakliyat, Taşımacılık hizmetlerimizin yanında aynı zamanda Piyano Taşımacılığı, Para Kasası taşıma, Arşiv nakliye, Müze Taşımacılığı ve Özel Antika eşyalarının taşımacılığı özen ve itina göstererek verilen zamanda tüm güvenlik ve önlemleri alınarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getiriyoruz.  Nakliyat hizmetlerimizde faaliyet alanlarımızı geniş tutarak Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere, özellikle de Avrupa bölgesinde faaliyet alanlarımız giderek büyümektedir. Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyelimiz ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Siz müşterilerin taleplerinin profesyonel ve güvenli bir taşıma hizmeti ile müşterinin eşyalarının ve güveninin teminat altına alınması yönünde nakliye  alanında  sürekli çalışmalar yapmaktadır

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı minimuma indirgeyerek şehir içi trafiğinde rahat yol alabilecek kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek çeşitli  araçlar şirketimizin bünyesinde mevcut bir şekilde bulunmaktadır

Sizler de kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almanın rahatlığını yaşamak  istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Sizlere  sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Evden eve nakliyat işinde önem arz eden birkaç unsur vardır. Taşınacak eşyanın güvenli bir şekilde teslimatının yanı sıra, müşterilerimize verdiğimiz zaman dilimlerine uygun olarak nakliyat işlemini yapmaktayız.  Çıkabilecek problemleri en aza indirerek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Başta  Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyellerimiz ile referanslarımız gün geçtikçe artmaktadır.

Eşyalarınız standartlara uygun bir halde ambalajlanır. Böylece taşıma esnasında gelebilecek darbe veya çiziklere karşı korunmuş olur. Eşyalarınızın taşınmasında, nakliye araçlarımıza yüklenmesinde sizler için en uygun olan yöntem belirlendiğinden bu konuda da sıkıntı yaşamama garantisi veriyoruz.

Ulusoy Varan Nakliyat olarak eşyalarımız kıymetlidir, bir eşyanın üzerinde meydana gelecek çok ufak bir hasar o eşyanın bizim gözümüzdeki çekiciliğini kıracaktır.  Piyano Taşımacılığı, Para Kasası taşıma, Arşiv nakliye, Müze Taşımacılığı ve Özel Antika eşyalarının taşımacılığı gibi sizin için önem arz eden kıymetli eşyalarınızda sizler gibi bizde aynı özen ve itinayı göstererek anlaşılan zamanda tüm güvenlik ve önlemleri alınarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini yerine getirmeye devam etmekteyiz.

       

Yorumlar

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com