Asansörlü Nakliyat – Taşımacılık

asansorlu-nakliyat-taşımacılık (692 x 250)

Yüksek yapılara taşınacak eşyaların ve diğer ürünlerin daha kısa zamanda ve güvenle, zarar görmeden yerine taşınabilmesi için gelişen teknolojinin de verdiği araçları kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına tüm taşıma hizmetlerimizde Asansörlü Taşımacılık, nakliyat ve nakliye hizmetlerini uzman ve tecrübeli personelimizle yerine getiriyoruz.

Biz eşyalarınızı sigortalı olarak her şeyi toplayarak ambalajlayıp    demontesini yaparak yeni yerine götürürüz  ve tekrar yerlerine çıkarırız.  Eskisi gibi her şeyi sizin istekleriniz doğrultusunda kurulu ve çalışır vaziyete getirerek bırakırız.

Günümüzün hızla gelişen ve değişen lojistik taşımacılıkta daha iyi hizmet verebilmek için  tır nakliye  faaliyetlerine kattığı yeni taşıma alanları ve yenilenen araç filosu ile ileriki yıllara daha emin adımlarla gitmektedir.  Sizlere daha iyi hizmet vermek için internet ortamında firmamızın tanıtımını kaliteli hizmet vermek adına siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bilgi birikimi ve tecrübelerimizi birleştirerek,  genç ve dinamik kadromuzun verdiği destekle güçlenerek modern, kaliteli, ekonomik ve güvenli çözümler üretmekteyiz. Asansörlü taşımacılık ile de sizlerin karşısındayız.  Başta Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun  müşterilerimiz ile…

Asansörlü taşımacılık işleminden önce firmamız eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır. Asansörümüz ve aracımız belirlenen günde ve saatte taşıma yerinde hazır bulunarak asansörün kurulum işlemi gerçekleştirilir. Ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyalarınız balkondan asansörümüzün sepetine konularak zemine inmeden direkt aracımızın içerisine indirilir ve araca istiflenme işlemi gerçekleştirilir. Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine zemine inmeden direkt asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır. Asansörlü taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın hasar görme riski minimuma indirgenerek  taşınması sağlanır.

Sizler de kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almanın rahatlığını yaşamak  istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Sizlere  sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın. Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere, özellikle de Avrupa bölgesinde faaliyet alanlarımız giderek büyümektedir. Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyelimiz ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

       

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com