Eşya Depolama Hizmetleri

esya-depolama-hizmetleri (692 x 250)

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama Hizmetleri Özellikle taşınma sonrası; değerli eşyaların fazlalığı, yada tatil v.b durumlarda güvenle eşyalarınızın sizi yine ilk gün ki; gibi beklemesini istersiniz. Ulusoy Varan Nakliyat; size bu konuda yardımcı oluyor. Tüm eşyalarınızı en uygun şartlara hazırlamak için güzelce paketleniyor ve daha sonra depolama bölümüne gönderiliyor. Bu aşamalarda eşyalara hiç bir zarar veya tahribat olacak bir durum olmaması için en iyi şekilde kaliteli ve dürüst bir hizmet ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat sektörünün öncü firmalarından biri olarak kalite ve güven olarak vazgeçilmez adreslerden biriyiz.  Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşterilerimiz ile sadece taşımayla sınırlı olmayan firmamız bunun yanın da hem ambalajlama hem de sigortalı bir taşımacılık sunarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız kalite ve güven konusunda her zaman mükemmel bir  firma olmak adına çabalamakta ve çabalamaya devam edeceğimizin teminatını vermekteyiz.

Uzman kadromuz tarafından eşyanızın ambalaj gerektiren malzemeleri ambalajlanır marangoz arkadaşlarımız tarafından eşyanızın sökülmesi gereken malzemeleri sökülür sökülen malzemelerinizin de ambalaj işlemi gerçekleştirilir. Uzman kadromuz tarafından özel yapım olan kapalı kasa araçlarımıza büyük bir itina ile yerleştirilir. Gideceğiniz adreste aynı özenle taşınan eşyalarınız ambalajlarından çıkarılır ve monte işlemleri yapılır. Sizin istediğiniz şekilde eşyalarınız dizayn edilir.Eşya Depolama Hizmetleri

Nakliyat sektörün de saygın bir kimliği olan firmamız yapmış olduğu kaliteli hizmetlerin meyvesini müşterilerin vermiş olduğu olumlu tepkiler ve tavsiyelerle almakta bu başarısıyla da gurur duymaktadır. Sadece taşımacılık konusunda değil ayrıca depolama konusunda da iddaalı olan firmamız bu konuda da başarılı olduğu belirtmektedir. Eşyaların ambalajlanmasını ve profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayan firmamız eşyalara gereken değeri vermekte onların hassas bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bünyesi altında çalıştırdığı profesyonel ekip eşliğinde çalışan firmamız diğer firmalardan farklı olarak işin ehli insanlarla çalışmaktadır.Eşya Depolama Hizmetleri

Sizler de kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet almanın rahatlığını yaşamak  istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Sizlere  sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın. Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere, özellikle de Avrupa bölgesinde faaliyet alanlarımız giderek büyümektedir. Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyelimiz ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

       

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com