Etiler Evden Eve

Etiler Evden Eve istanbulun merkez ve tüm ilçelerine nakliyat yapıyoruz. Ulusoy evden eve nakliyat istanbul Etiler  her türlü nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermektedir. Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun personel bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyoruz. Personelimiz sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir. Sizlere eni iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojiler kullanılmaktadır. Bizler 54 yıldır verdiğimiz hizmetimizle sizlerin karşına çıkmaktayız. Detaylı referans için buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Dilerseniz Ziyaretçi Defterine her türlü görüş öneri şikayet yazabilirsiniz. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız bize ileşim bölümündeki telefonlardan anında ulaşabilirsiniz. ada nakliyat olarak İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı sürede hizmet sunmaya çalışmaktayız. . Adres bulma trafik saatleri yol durumu gibi tüm detaylar hakkında size bilgiler verilerek sizin en uygun zamanı seçmeniz için yardımcı olunmaktadır. İstediğiniz gün ve saat de ekspertiz ve nakliye işlemini aynı gün içinde gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işlemlerimiz sigorta kapsamı altında yapılmaktadır. Sizlerle beraber evden eve nakliyat konusunda 54 yıldır hizmet vermekteyiz.Yaz sezonu kampanyalarımız balamıştır şehırler arası ve yazlıklara parsıyel taşımalarınızda %20 varan indirimler şehir içi taşınmalarınızda liste fiyatı üzerınden %15 varan indirimlerimiz başlamıştır.

EVİNİZİ TAŞIRKEN TÜM HER ŞEYİ SİGORTALADIĞIMIZI BİLİYORMUYDUNUZ?

Eşyalarınız alın teri dökerek birikimlerinizle çalışarak alıyorsunuz ve taşırken bir sürü aksaklık olabiliyo biz bu aksakları gidiyoruz. Sizin tüm eşyalarınız sigortalıyoruz. Sizin her türlü eşyanızı sigortalayarak güvence altına alıyoruz. Artık taşınırken o kıralacak bu yıpranacak diye düşünmenize gerek kalmayacak. Ada nakliyat olarak biz size bu güvenceyi veriyoruz.

etiler-evden -eve

Etiler evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin her iline ve ilçesine eşyalarınızı hasar görmeden en kısa sürede ulaştırıyoruz.Nakliye sektöründe bulunan firmaların çoğu müşteri memnuniyetini önemsemeden taşımak için eşyalarınızı taşıyoruz.Fakar bir Etiler evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı hasar görmeden, geride mutlu bir müşteri bırakmak ve gelecek günlerde de kalıcılığımızı sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin eşyalar konusunda hassaslığını göz önünde bulundurarak mobilyalarınızı zarar görmeyecek şekilde güvenle personellerimiz tarafından özenle paketliyoruz.Eşyalarınız paketlendikten sonra araç parkurumuzda bulunan tırlarımızdan sizin için seçilmiş olanın içerisine eşyalarınız yerleştirilip yeni adreslerine doğru yola koyuluyorlar

       

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com