Etiler Nakliyat

Etiler Nakliyat

Etiler nakliyat Avrupa Yakasında hizmete açılmış, hızlı ve harikulade bir taşıma hizmeti sunan bir firmadır.İstanbul merkezli kurulun bu firmamız gelecekte de siz değerli müşterilerimizin desteği ile bu kusursuz taşıma hizmetini devamlılığını istiyoruz.Eşyalarınız bizlere birer emanettir.Bizlerin görevi eşyalarınızı zarar görmeden ulaşması gereken yeni adreslerine güvenle ulaştırmaktır.Etiler evden eve nakliyat olarak bu hizmeti mükemmel bir şekilde yerine getiriyoruz.
Etiler Nakliyat
etiler nakliyat

Etiler Nakliyat , İstanbul’un Etiler bölgesinde bulunup, sizlere hem şehir-içi hem şehir dışı, ev-işyeri taşımacılığında hizmet vermektedir. Etiler Nakliyat olarak, taşımacılıkta öncelikle en güvenilir ve en son teknoloji olan paketleme,ambalajlama yöntemlerini kullanarak, sizlere en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda donanımlı,tecrübeli ve eğitimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Taşımacılıktaki tecrübelerimiz bizlere, ev taşımanın sadece yük kaldırıp indirmek olmadığını, daha önemlisi sizlerin isteklerine cevap verebilmek olduğunu öğretti.

Etiler Nakliyat , taşıma süresince bütün eşyalarınızı , oluşabilecek aksiliklerde sizleri mağdur etmemek adına, sigorta altına almaktadır. Bizlere 7/24 hem telefon hem e-mail aracılığıyla ulaşabilir, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bizler taşıma sırasında sizlere hem eğitimli elemanlarımızla, hem ekspertizlerimizle, hem de teknolojik taşıma yöntemleriyle hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Etiler Nakliyatı da kendi alanında bir Türkiye markası yapanda, sizlere diğerlerinden farklı olarak sunduğumuz hizmet ve olanaklarımızdır. Amacımız tüm Türkiye’de sizlerin taşımacılık ihtiyacına cevap verebilmektir.

Yıllardır, kesintisiz faaliyette bulunan  sizlere ev , ofis , büro taşımacılığında hizmet vermektedir. Bizler öncelikli reklamımızın, güler yüzle bizleri uğurlayan müşterilerimiz olduğuna inanıyoruz. hizmet verdiğimiz ilk günden beri, bizleri nakliyat ihtiyacı olanlara tavsiye eden müşterilerimizle bu günlere gelip, bir marka oluşturabildiğimizin farkındayız. Karşılıklı duyulabilecek güven, yapılmış pek çok reklamdan daha değerlidir.Etiler evden eve nakliyat olarak Türkiye’nin her iline ve ilçesine eşyalarınızı hasar görmeden en kısa sürede ulaştırıyoruz.Nakliye sektöründe bulunan firmaların çoğu müşteri memnuniyetini önemsemeden taşımak için eşyalarınızı taşıyoruz.Fakar bir Etiler evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı hasar görmeden, geride mutlu bir müşteri bırakmak ve gelecek günlerde de kalıcılığımızı sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Müşterilerimizin eşyalar konusunda hassaslığını göz önünde bulundurarak mobilyalarınızı zarar görmeyecek şekilde güvenle personellerimiz tarafından özenle paketliyoruz.Eşyalarınız paketlendikten sonra araç parkurumuzda bulunan tırlarımızdan sizin için seçilmiş olanın içerisine eşyalarınız yerleştirilip yeni adreslerine doğru yola koyuluyorlar.

       

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com