Fabrika Nakliyat – Taşımacılık

fabrika-nakliyat-taşımacılık (692 x 250)

Fabrika taşımacılığı özen ve tecrübe isteyen zor bir hizmettir. Bu alanda uzman ve tecrübeli personel ile yapılması gereken taşımacılıktır. Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadromuzla, Fabrikaların taşımacılığını, nakliyat işlemlerini tecrübemize dayanarak yerine getiriyoruz.  Ambalajlama, taşıma ve yükleme işlemleri itina ve özen gösterilerek yerine getirilir.

Evden eve nakliyat sektöründe en önemli hususun müşterilerimiz olduğunu bilip bu konuya odaklanmaktayız. Çağın son ürünü olan araçlarımız ve uzman ekibimiz eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden nakliyat işlemi gerçekleştirmek için hazır bulunmaktadır. Eşyalarınızı nakil edileceği gün göz önünde bulundurularak sigorta kapsamına alındığında kaza ve kayıplara karşı koruma alınmış olur.  Bu sayede eşyalarınıza gelecek en ufak zarar; sigortamız kapsamında olup doğrudan zararın karşılanması   için gereği yapılmış olacağından fabrika taşıma işlemleriniz sizler için kabus olmaktan çıkacaktır.

Araçlarımız daima bakımlıdır, sürekli en iyi model araç ve güçlü araç kullanmışızdır. Araçlarımızın süspansiyon sistemi eşyalarınızın seyahat esnasında zarar görmeyecek şekilde ayarlanmış hassaslıktadır. Bu sayede fabrika makine ve büyük ebattaki eşyalarınız zarar görmeden yeni alanına nakliyatı sağlanacaktır. Başta Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşterilerimiz de teminatımızdır.

Araçlarımız uzun yola dayanıklı olduğu için, eşyaların ve malzemelerin korunmasında da etkinliği göstermektedir. Her türlü yol şartına uygun olan araçlarımıza eşyalar ve makinalar yüklenir. Boyut olarak büyük malzemeler, herhangi bir hasar alma riskine karşı uygun donanımlı araçlara taşınır. Yeni fabrika ya da iş alanına getirilen malzemeler, önceden yapılan planlama doğrultusunda o mekanda ki yerlerine yerleştirilir. Montaj işlemleri yapıldıktan sonra kullanımınıza teslim edilir.

Fabrikadan fabrikaya nakliyat hizmeti, her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Fabrika taşınırken mutlaka, taşınacak makina tesisatlarının ve eşyalarının, nasıl taşınacağının planlanması yapılmalı ve gerekli koordinasyon hazırlıkları belirlenmelidir.

Bu plan çerçevesi içerisinde makinalar, eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Fabrikadan fabrikaya taşınma,  şehir içi ve şehirlerarası fabrika taşımacılığında sektörün öncü firmalarından biri olarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere, özellikle de Avrupa bölgesinde faaliyet alanlarımız giderek büyümektedir. Bahçeşehir, Ataşehir, Beylikdüzü ve Tuzla bölgelerinde ki memnun müşteri potansiyelimiz ile faaliyetlerimiz devam etmektedir.

       

Mesaj Bırakın

Hızlı Talep Formu

 
evden-eve-talep-formu

Müşteri Mesajları

 

İletişim & Ulaşım

 

Ulusoy Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık

Adres    : Gebze / KOCAELİ - Tuzla / İSTANBUL

Telefon  : +90 (216) 305 54 57 - (Anadolu Yakası)

Telefon  : +90 (212) 217 71 21 - (Avrupa Yakası)

Telefon  : +90 (262) 653 10 15 - (Kocaeli/Gebze)

E-Posta : info@ulusoyvarannakliye.com

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

face-icongoogle-icon twitter-icon

Botão Webwiki Findeen.com