ULUSOY NAKLİYAT

 2002 Yılından itibaren; sektörün öncülüğünü hedeflemiş, her geçen gün büyüyen bir Nakliyat firmasıdır. Firmamız; Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Eşya Depolama, Laboratuvar Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Arşiv Taşımacılığı, Antika Eşya Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, Şehirler Arası evden eve nakliye, Soğuk Taşıma, Liftli Taşıma hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda planlı ve projeli bir şekilde yerine getirir.

Biz Kimiz?

biz-kimiz

Tüm Türkiye’de Evden eve taşımacılıkta hızla yükselen nakliyat firmamız müşterilerinden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir.

Her türlü nakliyat taşımacılık işlerinizde bize sormadan karar vermeyin. Firmamız Evden eve nakliyat yaparken eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama yaparak, taşıdığımız yükün güvenliğini her zaman sağlar ve bu konuda güvence verir.

Ulusoy Nakliyat olarak size en kaliteli nakliyat hizmetlerini vermeye çalışırız. Şirketimiz hizmet verdiği müşterilerine en iyi hizmeti, taşımada, depolama’da, paketleme’de, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

vizyonumuz

Firmamızın temel çalışma alanı şehir içi ve şehirler arası alanda evden eve nakliyat olmaktadır.

Evden eve nedir diye sorduğumuzda aklımıza ilk gelen şey şudur;  Tüm Eşyaların ve (özel ve değerli eşyalar hariç) özenli bir şekilde toplanıp paketlenmesi, taşınması, araca yüklenip güzel bir şekilde hazırlandıktan sonra gidilecek yerde aynı özen ve itina ile yerleştirilmesi olayıdır. Sökülmesi gereken dolap vb. malzemenin alanında uzman personel tarafından sökülmesi, zarar görmemeleri için sarılmaları ve diğer evde tekrar profesyonel bir şekilde monte edilmesi olayıdır.

Ev taşımacılığı ve nakliyat işlemleri; her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Özen, itina ve güven isteyen bir iştir. Bu alanda yılların verdiği tecrübe ile biz bu işlerinize talibiz.

Misyonumuz

misyonumuz

Misyon kişinin, kurumun, örgütün bir var olma amacı olduğunu biliyoruz. Bu amaca bağlı kalarak kişi ve kurumlar çalışmalarını devam ettirerek geleceğe taşıyabilir.

Ulusoy Nakliyat olarak var olma misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak ve insanlara nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktır. Özellikle kiracı ailelerin yaşadığı ve sürekli olarak evden eve nakliye, nakliyat yaparak çektiği sıkıntılarının farkında olarak ve onların bu sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmak için uygun fiyatla ve güvenli taşıma hizmetimiz ile yardımcı olmayı amaçladık. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliye sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız.

İstanbul Tuzla’da kurduğumuz Ulusoy Nakliyat misyonumuz olan insanlara en iyi ve kaliteli nakliye hizmeti sunmak adına ülkenin her köşesine nakliyat hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz, kamyon, kamyonetler sayesinde geniş bir araç filosu ile ülkemizin her iline ve ilçesine en iyi nakliye hizmeti sunmaktan onur duyarız.. Deneyimli ve tecrübeli personelimiz; köklü firma geçmişimiz ile nakliyat sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaçladık.

Botão Webwiki Findeen.com